ПРЕДАВАЊЕ ЗА УЧЕНИЦЕ 6. РАЗРЕДА НА ТЕМУ “ПУБЕРТЕТ”

Биолог Биљана Илић је у понедељак 30. новембра 2015. године одржала предавање за девојчице 6. разреда у току трећег часа у послеподневној смени. На предавању је објаснила шта је то пубертет, али и шта се у пубертету мења на телу девојчице. Разговарало се и на тему емоционалних промена као што су честе промене расположења, јављање узбуђености и друго. Такође, неке од тема су биле хигијена и самопоуздање.

Професорка  је девојчицама објаснила о свим променама које се дешавају у организму. Девојчице су у сваком тренутку могле поставити питање у вези свега што их је занимало.

Новинарска секција ОШ “Милан Муњас” Уб