Штампа

ОДРЖАН 26. КРОС РТС-а

on .

 

       Трчало је преко 1.000 ученика предшколског, школског и средњошколског узраста. Организовано 25 трка.

 

    Традиционални 26. Kрос РТС-а, за гран при Радио Београда, који је отворио Александар Јовановић Џајић, заменик председника општине Уб, одржан је на Спортско-рекреативном центру „Школарац“ у петак 13. маја, с почетком у 10 часова. Учешће на кросу, остварило је преко 1.000 деце, из Предшколске установе „Уб“, ОШ „Милан Муњас“ и Техничке школе „Уб“.

    Покровитељ кроса била је Општина Уб, а организатори Установа за културу и спорт „Уб“ и ОШ „Милан Муњас“. Као и сваке године, за безбедност и здравствене услове ученика који су учествовали у тркама, побринули су се Полицијска станица и Дом здравља из Уба, као и одељењске старешине и актив наставника физичког васпитања, који је био задужен за непосредену реализацију кроса.

    Организовано је 25 трка за ученике свих узраста. Због бројности ученика, трке су за дечаке и девојчице петог разреда подељене у две групе, а дечаци треће и четврте године средње школе трчали су у једној групи, јер је заинтересованих било нешто мање.

     Пласмани по тркама били су следећи:

 

ПРЕДШКОЛЦИ     дечаци: 1. место -  Јован Нешић

                                                 2. место – Немања Леонтијевић

                                                 3. место – Урош Поповић

 

                               девојчице: 1. место -  Лена Степановић

                                                  2. место – Тамара Петровић

                                                  3. место – Нина Танасијевић

 

ПРВИ РАЗРЕД        дечаци: 1. место – Иван Васић

                                                  2. место – Матија Марковић

                                                  3. место – Марко Ђорђевић и Андреј Јовановић

 

                               девојчице: 1. место – Теодора Маријановић

                                                  2. место - Анастасија Гајић

                                                  3. место – Лана Суботић

 

ДРУГИ РАЗРЕД      дечаци: 1. место – Радомир Лазић

                                                  2. место - Никола Симић

                                                  3. место – Никола Илић

        

                                девојчица: 1. место – Дуња Мартић

                                                   2. место – Милка Петровић

                                                   3. место – Мина Мартић

 

ТРЕЋИ РАЗРЕД      дечаци: 1. место – Младен Киселчић

                                                  2. место – Урош Ивковић

                                                   3. место – Александар Илић

 

                                девојчице: 1. место – Ана Ристивојчевић

                                                   2. место – Мартина Радосављевић

                                                   3. место – Сара Палић

 

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД  дечаци: 1. место – Лука Пантелић

                                                   2. место – Филип Александрић

                                                   3. место – Вељко Марјановић

 

                                 девојчице: 1- место - Тамара Мандић

                                                    2. место – Сања Митровић

                                                    3. место – Анастасија Леповић

 

ПЕТИ РАЗРЕД      

                прва група, дечаци:  1. место - Марко Киселчић

                                                   2. место – Владимир Цвијовић

                                                   3. место – Ђорђе Мушкатировић

 

               друга група, дечаци: 1. место – Вељко Ковачевић

                                                   2. место – Филип Симанић

                                                   3. место -  Стефан Ковачевић

 

             прва група, девојчице:1. место – Кристина Миличић

                                                   2. место – Кристина Живановић

                                                   3. место – Маја Ковачевић

 

           друга група, девојчице: 1. место – Ања Стаменковић

                                                    2. место – Ивона Рогић

                                                    3. место – Марина Костић

 

ШЕСТИ РАЗРЕД      дечаци: 1. место – Андрија Ранисављевић

                                                    2. место – Срђан Урошевић

                                                    3. место – Марко Митровић

 

                                  девојчице: 1.место – Анђела Матић

                                                     2. место – Ивона Руњајић

                                                     3. место – Симона Пановић

 

СЕДМИ РАЗРЕД        дечаци: 1. место -  Ђорђе Митровић

                                                     2. место – Ђорђе Илић

                                                     3. место – Јанко Хаџић

 

                                  девојчице: 1. место – Николина Пантелић

                                                     2. место – Драгана Тадић

                                                     3. место – Валерија Лукић

 

ОСМИ РАЗРЕД       дечаци: 1. место – Виктор Богићевић

                                                  2. место – Никола Ђурић

                                                  3. место – Стефано Ђорђевић

 

                               девојчице: 1. место – Александра Јечменица

                                                  2. место – Данијела Марић

                                                  3. место – Ања Ранисављевић

 

                                                                                                                                   Д. Капларевић

Визија школе

Желимо да будемо школа у коју деца радо долазе, јер је настава квалитетна, активности у школи задовољавају потребе ученика, прилагођене су захтевима модерног доба и уважавају потребе локалне заједнице.

Наша мисија

Градимо модерну и ефикасну школу по мери детета која припрема за живот. У школи сви учимо, сарађујемо и делимо одговорност за успех и постигнућа наших ученика.