ЈЕСЕЊИ КРОС

Традиционални јесењи крос је одржан у петак 14. октобра у 12 часова на теренима Спортско-рекреативног центра ''Школарац''. У кросу су учествовали ученици од првог до осмог разреда ОШ ''Милан Муњас''. За безбедност и здравствене услове ученика који су учествовали у тркама побринули су се Полицијска станица, одељењске старешине и актив наставника физичког васпитања, који је био задужен за непосредну реализацију кроса.

Пласмани по тркама били су следећи:

V разред

дечаци:  1. Пантелић Александар