НОВОГОДИШЊА ПРИРЕДБА

У уторак, 27. децембра, у холу школе одржана је приредба за прваке под називом  “Новогодишња бајка “. Приредбу су припремили ученици трећег разреда уз помоћ својих учитељица.

Програм је био колажног карактера. Хор је извео песме  “Звончићи “ и  “Деда Мразе “, након чега су уследили рецитал  “У сусрет Новој години “ и певачки дует који је извео песму  “Сад је крај “ из популарног цртаног филма  “Залеђено краљевство“. У наставку програма видели смо извођење драмског текста  “Новогодишња бајка“ и наступ на виолини, а приредба је заокружена занимљивом плесном тачком уз нумеру  “Чоколада“.

У програму су једнако уживали и гледаоци и извођачи.