Sednica djackog parlamenta

Прва  седница   Ђачког парламента
У  петак, 22. септембра, по први  пут  у новој  школској  години  одржан  је  састанак  Ђачког  парламента  ОШ “Милан Муњас”. На  састанку  смо  разговарали  о  томе  шта  све  треба  променити  како  бисмо  школу  учинили  бољом.  За  председника  парламента  је  изабрана  Невена  Ђукић,  ученица  осмог разреда, а  за  потпредседника  Ива  Адамовић, ученица  седмог  разреда. Школски  психолог  Бојана  Станојевић  је  новим члановима  ђачког  парламента  објаснила  чиме  се  парламент  бави.  За   наредни  састанак , који  ће  бити  у  октобру,   је  договорено  формирање  тимова  који  ће  се  бавити  посебним  активностима.
Јовица  Симић, VIII-2