Упис првака

УПИС У ПРВИ РАЗРЕД

Пријаве за упис подносе се за децу рођену 2012. године и децу рођену до 1. марта 2013. године.

ОШ „Милан Муњас“ обавештава родитеље малишана, генерације 2012. годиште, да је пријављивање за упис деце у први разред за школску 2019/2020. годину почео 18. марта и трајеће до 29. марта 2019. године.

Пријављивање је обавезно за децу рођену 2012. године и децу која су рођена до 1. марта 2013. године. Родитељи деце рођене од 1. марта до 31. августа 2013. године, уколико желе да њихова деца пођу мало раније у први разред, могу да их пријаве у школу у којој ће психолог обавити тестирање, односно проверу спремности за полазак у први разред. Упис за ову децу није обавезан.

Упис се врши у просторијама школе, од 8 до 13 часова, на основу дететовог Извода из матичне књиге рођених. Уколико родитељи нису у могућности да прибаве Извод из матичне књиге рођених, могу поднети захтев да уместо њих школа прибави документ електронским путем по службеној дужности.

Д.К.