Штампа

Пријем родитеља-''ОТВОРЕНА ВРАТА''

on .

 

Школска 2019/20. год.

 

ПРИЈЕМ РОДИТЕЉА – „ОТВОРЕНА ВРАТА“

парна смена: 2. и 4. разред

 

редни број

презиме и име наставника

одељењски старешина /предмет

 

дан

 

време

 

 

1.

 

Близањац Верица

 

 

21

уторак

2. час

 

2.

 

Жнидарчић Маријана

 

22

среда

2. час

 

3.

 

Јеремић Драгица

 

 

23

среда

3. час

 

4.

 

Чолић Душанка

 

 

24

четвртак

2. час

 

5.

 

Симеуновић Душица

 

 

41

понедељак

3. час

 

6.

 

Ђурђевић Тања

 

 

42

уторак

2. час

 

7.

 

Сарић Зорица

 

 

43

уторак

5. час

 

8.

 

Милетић Верица

 

 

44

четвртак

2. час

 

9.

 

Петровић Дринка

 

45

среда

2. час

 

10.

 

Симић Невена

 

Енглески језик – 2

четвртак

4. час

 

11.

 

Леонтијевић Марија

 

Енглески језик – 4

уторак

3. час

 

12.

Калинчевић Матић Маријана

Верска настава

2.р

петак

5. час

 

13.

 

Алимпијевић Растко

 

Верска настава

4.р

петак

5. час

 

 

 

 

 

 

Школска 2019/20. год.

ПРИЈЕМ РОДИТЕЉА – „ОТВОРЕНА ВРАТА“

непарна смена: 1. и 3. разред

 

Редни број

Презиме и име наставника

Одељењски старешина /предмет

 

дан

 

време

 

 

1.

 

Петровић Марина

 

 

11

четвртак

3. час

 

2.

 

Петровић Милица

 

 

12

среда

2. час

 

3.

 

Живановић Љиљана

 

 

13

понедељак

2. час

 

4.

 

Стојковић Биљана

 

 

14

уторак

2. час

 

5.

 

Костић Тања

 

15

четвртак

3. час

 

6.

 

Лучић Мирјана

 

 

31

понедељак

2. час

 

7.

 

Атлић Жељка

 

 

32

понедељак

2. час

 

8.

 

Чубра Милан

 

 

33

петак

3. час

 

9.

 

Драгићевић Весна

 

 

34

уторак

4. час

 

10.

 

Заклан Љиљана

 

 

35

среда

3. час

 

11.

 

Рајковић Тамара

 

Енглески језик – 1. р.

понедељак

3. час

 

12.

 

Руњајић Милица

 

Енглески језик – 3. р.

четвртак

4. час

 

13.

 

 

Ракић Дамјана

 

Енглески језик – 3 р.

петак

4. час

 

14.

 

 

Радовановић Стефан

 

Верска настава -

3. разред

четвртак

3. час

 

15.

 

 

Нинковић Весна

 

Верска настава -

1. разред

петак

5. час

 

 

 

 

 

Школска 2019/20. год.

ПРИЈЕМ РОДИТЕЉА – „ОТВОРЕНА ВРАТА“

ПАРНА СМЕНА : 5. и 7. разред

Редни број

Презиме и име наставника

Одељењски старешина /предмет

 

дан

 

време

 

1.

МИЈАТОВИЋ ВЕРАН

 

72/ Српски језик

петак

2. час

2.

 

ДУДИЋ МИРЈАНА

 

52 / Српски језик

четвртак

4. час

3.

АРСЕНИЈЕВИЋ ЈЕЛЕНА

 

Српски језик

понедељак

2. час

4.

 

ЛАЗИЋ МАРИЈА

55/Српски језик

среда

3. часc

5.

ТРБОВИЋ САНДРА

 

Српски језик

петак

(у парној смени)

3. час

6.

МАРИЈА КОСТИЋ

 

Руски језик

понедељак

4. час

7.

 

ПЛОЧИЋ ДАНИЈЕЛА

 

Француски језик

уторак

3. час

8.

МАТИЋ ГОРДАНА

 

Француски језик

понедељак

5. час

9.

СИМИЋ СЛАВИЦА

 

73 / Енглески језик

четвртак

3. час

10.

РАКИЋ ДАМЈАНА

53 / Енглески језик

петак

4. час

11.

TЕРЗИЋ СЛАЂАНА

 

Енглески језик

понедељак

(у парној смени)

2. час

12.

ВУЧИЋЕВИЋ МАРИЈА

 

Ликовна култура

понедељак

 

4. час

13.

ЧУПИЋ ЈЕЛЕНА

 

Ликовна култура

четвртак

(у парној смени)

2. час

14.

АДАМОВИЋ СТОЈАНКА

 

Музичка култура

понедељак

5. час

15.

КОСТИЋ БРАНКА

51 / Историја

 

четвртак

3. час

16.

 

БОЖИЋ КАТАРИНА

 

Географија

четвртак

4. час

17.

 

РИСТАНОВИЋ БИЉАНА

Географија

уторак

7. час

18.

САРИЋ КАТАРИНА

 

Географија

уторак

(у парној смени)

2. час

19.

ГОРЧИЋ ЂОРЂЕ

 

Физика

петак

3. час

20.

 

ИГЊАТОВИЋ АНА

76 /Хемија

Биологија

 

петак

2. час

 

 

21.

 

 

НИКОЛИЋ СЛАВИЦА

 

 

 

74 / Математика

 

 

 

четвртак

 

 

3. час

22.

 

НЕНАДОВИЋ ЈОВАНА

 

Математика

 

среда

4. час

23.

КОСТИЋ САЊА

 

56/Математика

понедељак

3. час

24.

МИЛАНОВИЋ МИЛКА

 

Информатика и рачунарство

четвртак

2. час

25.

ДРАГИЋЕВИЋ НЕМАЊА

77 / Информатика и рачунарство

Техничко и инф. образовање

среда

3. час

26.

МАРКОВИЋ ИВАНА

Биологија

 

уторак

5. час

27.

 

ИВАНКОВИЋ ИВАНА

 

75 / Биологија

петак

4. час

28.

МИЛИВОЈЕВИЋ ВЕРА

 

54/ Техника и технологија

понедељак

5. час

29.

ТРИФУНОВИЋ СЛАВИЦА

Физ. и здравст. васпитање

среда

3. час

30.

МИЧЕВ-ПАВЛОВИЋ ДРАГАНА

71 / Физичко васпитање

четвртак

3. час

31.

РАДОВАНОВИЋ СТЕФАН

Верска настава

понедељак

6.час

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Школска 2019/20. год.

ПРИЈЕМ РОДИТЕЉА – „ОТВОРЕНА ВРАТА“

НЕПАРНА СМЕНА : 6. и8. разред

Редни број

Презиме и име наставника

Одељењски старешина /предмет

 

дан

 

време

 

1.

ЈАЏИЋ ВЕРАН

81 / Српски језик

 

петак

3. час

2.

ГРУБОР-СИМИЋ

ДУШАНКА

62 / Српски језик

уторак

3. час

3.

ТРБОВИЋ САНДРА

64/ Српски језик

 

петак

3. час

4.

 

КОСТИЋ МАРИЈА

 

Руски језик

среда

4. час

5.

БЈЕЛОГРЛИЋ СОЊА

83 / Француски језик

среда

5. час

6.

ТЕРЗИЋ СЛАЂАНА

66/ Енглески језик

понедељак

2. час

7.

ЛЕОНТИЈЕВИЋ МАРИЈА

Енглески језик

уторак

3. час

8.

РАКИЋ ДАМЈАНА

 

Енглески језик

уторак

6. час

9.

РУЊАЈИЋ МИЛИЦА

 

Енглески језик

петак

6. час

10.

 

ЧУПИЋ ЈЕЛЕНА

65 / Ликовна култура

четвртак

2. час

11.

РИСТИЋ-ТЕШИЋ ТАМАРА

Музичка култура

понедељак

5. час

12.

ГРАХОВАЦ НИКОЛА

 

Историја

понедељак

5. час

13.

 

ПАНТЕЛИЋ ДАНИЈЕЛА

 

Историја

 

уторак

4. час

14.

НИКОЛИЋ СВЕТЛАНА

 

63 /Географија

среда

5. час

15.

САРИЋ КАТАРИНА

 

Географија

уторак

2. час

16.

ГОРЧИЋ ЂОРЂЕ

 

Физика

уторак

5. час

17.

КУЗМАНОВИЋ АНЂЕЛКА

61 /Физика

понедељак

4. час

18.

ЛАЗАРЕВИЋ ГОРАН

 

Хемија

петак

2. час

19.

ИГЊАТОВИЋ АНА

Хемија

 

петак

(у непарној смени)

2. час

20.

 

БРАНКОВИЋ БИЉАНА

 

85/ Математика

четвртак

3. час

21.

БРКИЋ КАТАРИНА

84 /Математика

 

уторак

5. час

22.

НЕНАДОВИЋ ЈОВАНА

86 / Математика

 

 

среда

3. час

23.

 

МИТРОВИЋ САЊА

82 / Биологија

петак

3. час

24.

 

ИВАНКОВИЋ ИВАНА

 

Биологија

среда

(у непарној смени)

1. час

25.

 

МИЛАНОВИЋ МИЛКА

Информатика и рачунарство

петак

2. час

26.

 

ДРАГИЋЕВИЋ НЕМАЊА

Информатика и рачунарство

Техничко и инф. образовање

среда

(у непарној смени)

3. час

27.

 

ПАВЛОВИЋ ИЛИЈА

Техничко и инф.образовање

понедељак

5. час

28.

 

МАРКОВИЋ ЗОРАН

Физичко васпитање

среда

 

3. час

29.

МОЈСИЛОВИЋ АЛЕКСАНДАР

Физичко васпитање

уторак

4. час

30.

 

ЈОВИЋ МИРОСЛАВ

Физичко васпитање

четвртак

4. час

31.

 

МИЧЕВ-ПАВЛОВИЋ ДРАГАНА

Физичко васпитање

петак

2. час

32.

АЛИМПИЈЕВИЋ РАСТКО

Верска настава

петак

4. час

 

 

 

Визија школе

Желимо да будемо школа у коју деца радо долазе, јер је настава квалитетна, активности у школи задовољавају потребе ученика, прилагођене су захтевима модерног доба и уважавају потребе локалне заједнице.

Наша мисија

Градимо модерну и ефикасну школу по мери детета која припрема за живот. У школи сви учимо, сарађујемо и делимо одговорност за успех и постигнућа наших ученика.