Упис првака 2020/21.

ОШ „МИЛАН МУЊАС“ УБ

ОБАВЕШТАВА РОДИТЕЉЕ/ДРУГЕ ЗАКОНСКЕ ЗАСТУПНИКЕ ДЕЦЕ ДА ЋЕ СЕ ЗБОГ ПРОГЛАШЕЊА ВАНРЕДНОГ СТАЊА НА ТЕРИТОРИЈИ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ, ТЕЛЕФОНСКИМ ПУТЕМ ВРШИТИ ПРИЈАВЉИВАЊЕ ЗА

УПИС ДЕЦЕ

У ПРВИ РАЗРЕД ЗА ШКОЛСКУ 2020/21. ГОДИНУ

1. УПИС ЈЕ ОБАВЕЗАН ЗА ДЕЦУ РОЂЕНУ 2013. ГОДИНЕ И ДЕЦУ КОЈА СУ РОЂЕНА ДО 28. ФЕБРУАРА 2014. ГОДИНЕ.

1. РОДИТЕЉИ/ДРУГИ ЗАКОНСКИ ЗАСТУПНИЦИ ДЕЦЕ РОЂЕНЕ ОД 1. МАРТА ДО 31. АВГУСТА 2014. ГОДИНЕ, УКОЛИКО ЖЕЛЕ ДА ЊИХОВА ДЕЦА ПОЂУ У ПРВИ РАЗРЕД, МОГУ ДА ИХ ПРИЈАВЕ У ШКОЛУ ЗА ПРОВЕРУ СПРЕМНОСТИ ЗА ПОЛАЗАК. УПИС ЗА ОВУ ДЕЦУ НИЈЕ ОБАВЕЗАН.

1. ПРИЈАВЉИВАЊЕ МОЖЕТЕ ИЗВРШИТИ ПОЗИВОМ НА БРОЈЕВЕ ТЕЛЕФОНА 411 317; 062 262 -197 – Весна Луковић, СВАКОГ РАДНОГ ДАНА ДО 31. МАРТА 2020. ГОДИНЕ У ИНТЕРВАЛУ ОД ОД 9,00 ДО 12,00 ЧАСОВА.

ОШ „МИЛАН МУЊАС“ УБ