ОБАВЕШТЕЊЕ О ПОЧЕТКУ ШКОЛСКЕ 2020/21. ГОДИНЕ

ОСНОВНА ШКОЛА „МИЛАН МУЊАС“ У УБУ
ОБАВЕШТЕЊЕ О ПОЧЕТКУ ШКОЛСКЕ 2020/21. ГОДИНЕ

1. Прозивка ученика за пети разред биће обављена у понедељак, 31. августа 2020. године у
школском дворишту с почетком у 9,00 часова. У случају кише и лошег времена обавиће се у
Спортској хали.

2. Прозивка ученика за први разред матичне школе биће обављена у понедељак, 31. августа у
школском дворишту с почетком у 12,30 часова. У случају кише и лошег времена обавиће се у
Спортској хали.

3. У уторак, 1. септембра ученици првог и трећег разреда крећу на наставу пре подне, док ће ученици
другог и четвртог те седмице ићи у послеподневну смену. Смене ће мењати на недељу дана.

4. Ученици старијих разреда ће наставу похађати по комбинованом моделу, у школи непосредно и
онлајн. Ученици једног разреда ће једне седмице наставу похађати у школи, а друге онлајн.
Првог септембра на наставу крећу ученици 5. и 7. разреда подељени у две групе. За групе А ученика старијих разреда часови почињу у 7,20, док за групе Б почињу у 11,20 часова и одвијају се по утврђеној сатници. Ученици шестог и осмог разреда током прве седмице септембра имају онлајн наставу. Наставу организовано непосредно у школи имају у другој седмици септембра. Они ће током прве седмице септембра доћи у школу на час са одељењским старешином, по посебном распореду о коме ће их обавестити одељењске старешине.

5. Ученици издвојених одељења долазе у школу 1. септембра у времену које ће им учитељи
назначити.

УПРАВА ШКОЛЕ