Час у природи

У обележавање Дечје недеље од  6. до 13. октобра 2014. укључили су се и ученици ОШ „Милан Муњас”. У градском парку је 9. октобра, у четвртак,  организована радионица на тему јесени. Циљ овог часа у природи је био да деца изразе своју креативност тако што ће од материјала које су нашли у природи правити уметничка дела на задату тему.

Деца су била подељена у групе чија су обележја били ручно направљени венчићи од разних биљних врста. У овој активности учествовали су ученици одељења IV-2, IV-3 и IV-4 са својим учитељима Драганом Сокићем, Љиљаном Живановић и Биљаном Стојковић.

Радови ученика ће бити изложени у холу Основне школе „Милан Муњас”.

Александра Филиповић VIII-1