Радионице ПО

Радионица: „Какав/каква сам у тиму"

На часу ТИО одржана је, у оквиру програма професионалне орјентације, радионица „Какав/каква сам у тиму" у четвртој недељи новембра 2015. g. у одељењима VII разреда код наставница Вере Миливојевић и Анђелке Кузмановић. Циљ радионице је био: откривање и оснаживање сопствених капацитета и компетенција за тимски рад, самопроцењивање спремности на компромисе, рефлексија о групним процесима. Радили смо погрупама од четири ученика. Метод рада је био практичан рад, а материјал за рад су биле чачкалице и смоки као и чек листе које су групе попуљавале на крају рада. Задатак је био да се направи кућица од чачкалица и смокија.